HORL 3 Oak HO3E-SET messenslijper, eikenhout
HORL 3 Oak HO3E-SET messenslijper, eikenhout
Voor 22.00 uur besteld, vandaag verzonden
Beschrijving
Ervaar met de HORL 3 Oak HO3E-SET messenslijper, eikenhout uiterst nauwkeurig vakmanschap en passie in elk detail. De smaakvolle messenslijper brengt je favoriete messen weer op het gewenste scherpteniveau. De natuurlijke houtnerven van het eikenhout geven elke HORL 3 Oak een uniek karakter. Geschikt voor het slijpen van je Europese en Japanse keukenmessen en zelfs je zakmessen!
Specificaties
Lengte
5,7 cm
keramiek, diamant
ja
fine, medium
Zijn je messen toe aan een slijpbeurt?
Doe de keuzehulp en ontdek welk slijpgereedschap je nodig hebt.
Anderen bekeken ook
Reviews
maandag 27 oktober 2025
Ik heb lang gezocht naar goede slijpmethodes of dure slijpsets. Maar deze eenvoedige manier van je messen slijpen is gewoon top! Simpel snel en vlijmscherp ! En dat voor een scherpe prijs.
woensdag 27 augustus 2025
woensdag 30 juli 2025
maandag 7 april 2025
Hij doet wat hij moet doen maar voor dat geld zijn er wel betere alternatieven de prijs-kwaliteitverhouding is meer richting de prijs dan de kwaliteit. Het is een goed product, het slijpt (maar het laat ook krassen achter)
maandag 24 februari 2025
Bekijk alle reviews
Specificaties
Algemeen
Afmetingen & gewicht
15º, 20º
Diameter
57 mm
Hoogte opbergbox / etui
6,5 cm
Lengte
5,7 cm
11,3 cm
Lengte opbergbox
12,7 cm
580 gram
Breedte
9 cm
Breedte opbergbox
11,3 cm
Materiaal
Materiaal
eikenhout, roestvaststaal
keramiek, diamant
Features & functies
Geschikt voor
aziatische keukenmessen, dubbelzijdig geslepen messen, eenzijdig geslepen messen, zakmessen, westerse keukenmessen
ja
fine, medium
Type
opbergbox, slijpsysteem
nee
2
Fijn (1000-3000), Medium (600-1000)
Leveringsomvang
Geleverd als set
ja
Meegeleverde stenen
2
Wordt geleverd met voet
ja
Opbergbox / etui
ja
Combideals & accessoires
HORL 3 Oak HO3E-SET messenslijper, eikenhout
Voor 22.00 uur besteld, vandaag verzonden